Butik Otel - Genel Özellikleri

Bilgisayar bilgisi gerektirmeyen kullanım kolaylığı. Ekranlar sade ve anlaşılır şekilde dizayn edilmiştir. Program sizi yönlendirir.


Güvenilirdir, Hareketler İzlenebilir ve Program içerisindeki kritik tüm hareketler loglanır. Değişiklik ve silmeleri kimin ne zaman yaptığı ve eski değerleri raporlanabilir.


Rezervasyon Motoru sayesinde web sitenizi ErBaSoft'a bağlayabilirsiniz.
Güvenlidir; Tüm ekran ve fonksiyonlar kullanıcının yetkisi dahilinde kullanılabilir.

Hareketler İzlenebilir ve Program içerisindeki kritik tüm hareketler loglanır. Değişiklik ve silmeleri kimin ne zaman yaptığı ve eski değerleri raporlanabilir.Finansal işlemlerde kayıt silme gerektirmez. Sadece iptal/ters kayıt yapılabilir. Böylece kayıp ve kaçakların önüne geçilmiş olur.

Pratiktir; Kolay ve yönlendirici ekranlar;

Özel Renkler sayesinde Ön Büro Personelinin dikkat etmesi gereken bilgiler kolayca fark edilebilir. Sürekli yenilikler eklediğimiz Otel Yönetim Sistemleri sizlere bir çok güçlü özellik sunuyor.

★ Genel Özellikleri – Avantajları ¿

✔ Önbüro çalışanlarının rutin işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanan aylık oda ekranında Belirlediğiniz tarih aralıklarında ki doluluk oranlarına ulaşabilirsiniz.

Tesisinizin tüm odalarına kolayca hakim olabilirsiniz.Tek bir tıklama ile Rezervasyon Oluşturma, Ayrıntılı Rezervasyon, Ön Rezervasyon , Bloke ve Konaklama oda işlemlerine ulaşabilirsiniz.

Aylık Oda görünümünden ayrılmadan kolayca misafir faturası kesebilir ve tahsilat ekleyebilirsiniz.

✔ Oda Durumu misafir durumuna göre farklı renk göstergeleri ekranı vasıtasi ile anlık olarak otelin durumu izlenebilir.

Resepsiyon çalışanlarının günlük işlemlerini en hızlı ve efektif şekilde tamamlaması için özel tasarlanmıştır.

Check-in,Misafir Folyoları,Fatura İşlemleri, Check-out, Hızlı Rezervasyon, Ayrıntılı Rezervasyon, Housekeeping vb gibi gündelik yapmanız gereken işlemleri tek bir panelden kolayca yapabilirsiniz.

✔ Kat Hizmetleri

Housekeeping hizmetleri için oda temizlik durumları güncellemesi yapılabilir. Kat Hizmetleri çalışanlarına görev listesi alabilirsiniz.

Mobil Aplikasyon ile Housekeeping listesi: Odalarınızın müsaitliğini (dolu, boş) ve durumunu (kirli, temizlendi, hazır) kontrol edin, güncelleyin.

Web Modülü ile odaların müşteri kabulu açısından temizlik ve kirlilik durumlarına anlık olarak ulaşılıp müdahale edilebilir.

✔ Check-in Listeleri

Checkin esnasında kayıtlı müşteriler sistem tarafından tanınarak aynı bilgilerin tekrar talep edilmesi ve sisteme girilmesi ile yapılacak zaman israfı önlenmiş olur.

TC Kimlik bilgi kontrolü Sistem tarafından kolaylaştırılmıştır. Konaklayanlar kontrolü ile mevcut misafirlere ulaşılabilir.Gidecekler kontrolü ile çıkması beklenen misafirler izlenebilir.

Misafirlerin harcamaları acente, oda veya şahsi hesaplarına işlenebilir.İlgili folyolar arasında geçişler hızlıca yapılabilir.

Konaklama Faturaları veya Manuel olarak fatura kesilebilir. Fatura kalemlerinde bir sınırlama yoktur.Yapılan tahsilatlar ilgili kasa hesaplara işlenir.

Sürekli olarak aktif folyolara ulaşılabilir.

✔ Check-out

Checkout tarihi gelmiş müşteriler grup halinde veya teker teker checkout edilebilir.Check-out işlemleri esnasında kolayca bakiye bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Checkout işleminde bakiye kontrolu yapıldığından bakiyesi sıfırlanmamış oda veya diğer tipteki folyolar checkout edilemez. Erken Checkoutlarda sistem kullanıcıyı uyararak hatayı önler.

✔ Kasa Modülü

Departman Borç Alacak sisteminden tüm kasa hareketleri takip edilebilir. Oda dişinda gelir giderler işlenebilir.Misafir ayrıntıları ekranında, misafirinize ait hesap hareketleri, tahsilat/ödeme takibi yapılır.

Misafirlerinizin veya Acentaların tahsilat, borç ve bakiye gibi bilgilerine hızlı şekilde ulaşabilir, kolayca tahsilat ekleyebilirsiniz.

✔ Arka Büro Modülü

Acenteler ve Firmalar değişik tiplerde tanıtıldığı için borç ve alacak takipleri daha kolay olmaktadır.

Acentelerin krediye ayrılan hareketleri ve tahsilatları bu modül vasıtası ile takip edilebilir.

Borçlu ve Alacaklı firmalar hızlı bir biçimde tespit edilebilir. Tahsilat ve ödemeler hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilir.

Otel içinde satılabilir tüm ürün ve hizmetler sistemde tanımlanabilir ve harcamalar oda hesabına işlenir.

✔ Log Kaydı

Hareketler İzlenebilir ve Program içerisindeki kritik tüm hareketler loglanır. Değişiklik ve silmeleri kimin ne zaman yaptığı ve eski değerleri raporlanabilir.

✔ Raporlar

Otelinizi analiz etmenizi sağlayacak raporlar sayesinde daha doğru kararlar vererek gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Bütün Programlarımız kullanıcı tanımlı olup, programlarımızı aldıktan sonra isteyebileceğiniz raporlar için, size yardımcı olabilecek elemanlarımız daima hizmetinize hazırdır.

✔ Gün Sonu İşlemleri

Kolay ve yönlendirici ekranları ile hızlı ve kolayca gün sonu işlemleri yapılır.

✔ Yönetim Modülü

Dünyanın her yerinden, tüm cihazlardan otel programına ulaşabilme özelliği vardır. Internet erişiminizin olması yeterli.

✔ Rezervasyon Motoru

Otelin Kendi sitesindeki rezervasyon motoru ile entegre çalışır. Rezervasyonlar otomatik olarak sisteme kayıt edilir.Dönemsel Fiyatlandırma

Otel Yazılımı ile Entegre olarak Web Sitenizde Fiyat, Müsaitlik ve Kısıtlama güncelleme size zaman kazandırır.

✔ E-Fatura Entegrasyonu

Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak tek tıkla e-fatura ve e-arşiv fatura oluşturun. Zamandan ve ekstra maliyetlerden tasarruf sağlayarak faturalarınızı elektronik ortamda muhafaza edin, istediğiniz zaman faturalarınıza erişin.

✔ Hotspot Entegrasyonu, Adisyon Entegrasyonu vb.

İletişim

Telefon Cep : 0(507) 253 75 50
Telefon Ofis: 0(212) 728 90 14
Adres : Fatih Mah. Nuh Sok. 1/2 Silivri - İstanbul


Canlı & Telefonla Teknik Destek Saatlerimiz
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00